Звягельські боксери здобули призові місця на ХV Міжнародному турнірі з боксу пам’яті Анатолія Яндали

З 30 жовтня по 2 листопада 2014 року у м. Рівне проходив XVМіжнародний турнір з боксу серед юнаків пам’яті Анатолія Власовича Яндали – заслуженого тренера України, основоположника боксу Рівненщини. Житомирську область у змаганнях представляли кращі боксери області, зокрема, з м. Новограда-Волинського та Новоград-Волинського району. Загалом участь у турнірі взяло 180 спортсменів з усієї України, а також Польщі, Угорщини, Молдови, Румунії, Грузії, чемпіони світу, Європи та Олімпійських ігор. У складі обласної команди представляли Житомирську область чотири вихованці Новоград-Волинських спортивних клубів „Євробокс“ та „Вульф“, а також районної ДЮСШ.
Хороший результат показав Вадим Голуб, який у ваговій категорії 66 кг. зайняв 2 місце, при власній вазі 62 кг, оскільки його вагової категорії не було представлено в заявці на турнірі. Вадим Голуб провів 4 успішних поєдинків і у фіналі поступився призеру чемпіонату Європи (1:2 за раундами). На жаль, йому не вистачило досвіду на таких серйозних турнірах. Сподіваємося, що в наступному році він стане переможцем і здобуде почесне звання майстра спорту України.

Ще одне призове, третє, місце у ваговій категорії 69 кг. здобув Ільгар Гулієв, який провів два тяжких переможних бої, а третій – програв призеру України.

Наразі команда готується до наступного турніру, що відбудеться з 7 по 10 листопада цього року у місті Нетішин Хмельницької області. Також спортсмени готуються до Чемпіонату України і без поїздок на турніри підготовка не буде ефективною. Адже спортсменам необхідно накопичувати досвід боїв високого рівня.

Організатором поїздок на змагання виступає Новоград-Волинська міська Федерація боксу (президент Федерації – Леонід Плісак). Готують же спортсменів до змагань тренери Леонід Плісак, Ігор Саулевич, Олександр Нагорнюк.